Marianne Williamson (@marwilliamson) 24. juuli 2019 | Kumazoku Entertainment

Apr
12

Marianne Williamson (@marwilliamson) 24. juuli 2019

Marianne Williamson (@marwilliamson) 24. juuli 2019

Enne Southfieldis ja Oak Parkis asuvat õigeusu juutide enklaavi külastamist veetis mees mõnda aega New Yorgis, kus seosetu ja kiiresti leviv leetrite puhang peamiselt vaktsineerimata laste seas viis linnapea eelmisel nädalal välja eriolukorra.

Kui ta Michigani jõudis, veetis mees aega juudi sünagoogides ja asutustes, et 6.–13. märtsini iga päev palvetada ja õppida, teadmata, et ta levitab teel viirust.

Ja:

Southfieldist pärit kuue lapse isa Eliav Shoshana ei teadnud, et reisija oli ta 9. märtsil Southfieldi Yagdil Torah koguduses leetritega kokku puutunud, ütles tema naine Henny Shoshana.

“Mu abikaasa istus sel päeval sünagoogis ja õppis Toorat ja palvetas,” ütles Henny Shoshana. “Ta mõistis tagantjärele, et seal oli inimene, kes tundus haige ja köhis palju. Ta kattis oma suud. … Olen kindel, et ta oli juhtunust aru saades kohkunud. Tõenäoliselt polnud tal aimugi, et tal on leetrid ja et see on nii väga nakkav, et isegi suu katmine võib võimaldada mõnel tilgakesel välja pääseda.

Selle loo juures on eriti huvitav paar asja. Esiteks oli leetripuhangu põhjuseks “täiuslik torm”:

“Seal oli see täiuslik torm, mis viis puhanguni Michigani õigeusu kogukonnas,” ütles Henny Shoshana. “Selle puhkuse eel, mis, nagu võite ette kujutada, nõuab palju ettevalmistusi … inimesed olid nakkavad, kuid ei teadnud, et nad on haiged – kas täiesti asümptomaatilised või tundsid end veidi ilmastiku all.

“Kuna see juhtus Purimi kohal, oli kokkupuute ulatus ilmselgelt tohutu. See on tõesti lugu sellest, mis siin juhtus.”

Ta meenutab Purimi tähistamist pidudel 20. märtsi õhtul ja kestis kuni 21. märtsini.

“Käisime sellel suurel peol, kus oli vähemalt 150 inimest, sealhulgas imikud ja rasedad,” ütles ta. “Ja jälle läksime, teadmata, et ta on üldse haige ja kindlasti mitte leetritesse. Siis, sel õhtul, tuli ta koju ja oli väga selge, et tal oli palavik. Nii et ta jäi voodisse.”

Veelgi olulisem on see, et see näitab, et haiguspuhanguid soodustavad mitte ainult antivakserid. Vastupidiselt õigeusu juudi kogukonnale Brooklynis, kus levib veelgi suurem leetrite puhang, on Michigani õigeusu juutide kogukond vaktsiini pooldaja. Leetrite levikut kogukonnas soodustas see, et vastuvõtlikke inimesi oli teadaolevast rohkem. Paljud täiskasvanud, kes arvasid, et nad on immuunsed, osutusid mitte selleks.

“Viiruse kiire levik,” ütles osariigi DHHSi pressiesindaja Lynn Sutfin, “oli rohkem seotud sellega, kui palju kohti ta külastas, algselt (paar nädalat enne Purimi) kokku puutunud inimeste arvuga ja hilisema kokkupuutega lähedased/leibkonnakontaktid kinnitatud juhtumitega.

“Teine asi, mis selles rolli mängis, on leetrite suhtes vastuvõtlike inimeste arv. Kahjuks oli palju täiskasvanuid, kes arvasid, et nad on leetrite suhtes immuunsed, kuid lõpuks vastuvõtlikud.

Tulemus? Suur-Detroidi õigeusu rabide nõukogu tegi avalduse:

Vastus oli kohene ja rabav. Õigeusu juudi kogukonna liikmeid tuli vaktsineerima hulk inimesi. Vaid kolme päevaga tegi tervishoiuosakond 970 MMR-vaktsiini ja ühe nädalaga tegi tervishoiuamet üle 2000 MMR-i doosi, arvestamata sadu vaktsiinidoosi, mis manustati eraarstikabinettides imikutele, lastele ja täiskasvanutele, kelle kohta on dokumenteeritud. leetrite vastu vaktsineerimist ei leitud.

Mis viib mind teise punktini. Narratiiv ei ole nii lihtne kui öelda, et antivaxers vastutavad ainuisikuliselt leetrite puhangute eest. Need on kahtlemata olulised tegurid, kuid ka muud tegurid aitavad kaasa. Antivaxers on lihtne patuoinas, seda enam, et nad aitavad kindlasti kaasa vaktsiinvälditavate haiguste puhangutele. Kuid need ei saaks olla nii tõhusad, kui poleks muid tegureid, mis jätavad inimesed vaktsineerimata ja muud olukorrad. Vaktsiinivastase valeinformatsiooni vastu võitlemine on endiselt kriitiline, kuid sellest ei piisa.

Autor

David Gorski

Dr Gorski täieliku teabe leiate siit koos teabega patsientidele.David H. Gorski, MD, PhD, FACS on kirurgiline onkoloog Barbara Ann Karmanose Vähiinstituudis, mis on spetsialiseerunud rinnavähikirurgiale, kus ta on ka Ameerika kirurgide kolledži vähisidemeditsiini komitee ja kirurgia dotsent. ja Wayne’i osariigi ülikooli vähibioloogia kraadiõppe programmi liige. Kui olete potentsiaalne patsient ja leidsite selle lehe Google’i otsingu kaudu, vaadake palun dr Gorski biograafilist teavet, tema kirjutistega seotud lahtiütlusi ja patsientidele suunatud teatisi siin.

Üks veidramaid asju, mis demokraatliku presidendi valimiste kahe esimese vooru voorus välja tuli, oli ühe kandidaadi, Marianne Williamsoni, seletamatu esiletõus. Tõepoolest, ta oli enim Google’i saanud kandidaat pärast teist arutelu eelmisel nädalal. New Age’i eneseabiguru, kes sai alguse üle 30 aasta tagasi, jagades oma tõlgendust raamatust A Course in Miracles, mis on New Age’i woo ja kristlike tõekspidamiste ebapüha sulam, tõusis ta esile tänu mitmele raamatule ja Oprah Winfrey raamatuks. vaimne nõustaja” ning tal on hulk kuulsustest sõpru ja austajaid Elizabeth Taylorist Clintonite ja Alyssa Milanoni, kellest viimane kogub tema jaoks raha. Viimase paari kuu jooksul selgus ka, et tal on vaktsiinivastased seisukohad ja vaimuhaiguste suhtes väga saientoloogialaadsed vaated. Tõsi, ta on püüdnud nii palju kui võimalik taganeda, jäljendades antivaxerit Robert F. Kennedyt juuniorit, https://tooteulevaade.top kes on end karmilt nimetanud “tuliselt vaktsiini pooldajaks”, kuulutades end “teaduse ja vaktsiini pooldajaks”. Siiski on alati olemas “aga”, nagu “aga suur farmaatsia ja opioidikriis”:

Olen vaktsiini pooldaja & teaduse pooldaja! Samuti on Big Pharma poolne vastutus & sõltumatu valitsuse järelevalve. Praegu esitame Big Pharma juhile opioidikriisis süüdistuse. Kõigis muudes valdkondades peaksime lihtsalt eeldama, et nad on puhta kavatsuse ja ühise hüve eest hoolitsemise eeskuju?

— Marianne Williamson (@marwilliamson) 24. juuli 2019

Või on see “aga lapsepõlve krooniline haigus”:

Jonas Salk oli suurepärane teadlane. Poliomüeliidi vaktsiin päästis ja päästis elusid. Praegused vaidlused vaktsiinide üle ei puuduta nende olemuslikku väärtust. See puudutab krooniliste haiguste tõusu (12%-lt 54%-le) Ameerika laste seas alates 1986. aasta vaktsiinikaitseseaduse vastuvõtmisest.

— Marianne Williamson (@marwilliamson) 24. juuli 2019

Marianne Williamsonil on mitmeid kohutavalt eitavaid seisukohti meditsiini, eriti vaktsiinide, psühhiaatria ja antidepressantide kohta (mille kohta ta kõlab üsna saientoloogia moodi). Ta võtab rutiinselt vastu kriitikat meditsiini kohta, millel on terake tõtt (nt FDA ja teiste reguleerivate agentuuride regulatsioon) ja jookseb siis sellega otse kaljult alla (ja on sellega tegelenud juba pikka aega), isegi kui ta on läinud. niipalju kui segi ajada korrelatsioon põhjusliku seosega seoses antidepressante tarvitavate kuulsuste enesetapuga:

Kui paljud antidepressante tarvitavad avalikud isiksused peavad end üles pooma, enne kui FDA midagi ette võtab, Big Pharma kontrollib, mida ta teab, ja tavainimene lakkab selle peale kukkumast? Tragöödiad aina süvenevad. Äratus peaks algama.

— Marianne Williamson (@marwilliamson) 5. juuni 2018

Minu peamine eesmärk selles postituses ei ole dekonstrueerida kõiki Marianne Williamsoni pseudoteaduslikke tõekspidamisi vaktsiinide ja ravimite kohta. Seda on tehtud ulatuslikumalt siin, siin, siin, siin ja siin. Pigem on minu eesmärk lihvida ühte väga konkreetset. Ta on sellest säutsunud ja seda on korranud peaaegu igal hiljutisel meediaesinemisel, kus olen teda näinud, sealhulgas intervjuudes Anderson Cooperiga CNN-ist ja Ari Melberiga MSNBC-st. See on ka üks, mida ma olen mõelnud juba pikka aega käsitleda, sest see on vaksijate sagedane kõneaine. Siin on tsitaat tema intervjuust Melberiga, milles Melber küsis temalt: “Kas te arvate, et vaktsineerimised aitavad kaasa sellele, et asjad on praegu hullemad? Kas see on see, mida te soovitate?” Natuke segaduses olevat Williamson vastas:

Ei, ei, ma ütlen, et 1986. aastal kehtis see vaktsiinikaitseseadus. Vaktsiini hüvitamiseks maksti ja on makstud 4 miljardit dollarit. Kroonilisi haigusi oli palju vähem. Enne seda seadust oli meie lastel kroonilisi haigusi umbes 12% ja praegu on neid 54%. Ma ei saa aru, miks vabas ühiskonnas. Mis siin toimub? Kui vaadata tõsiasja, et suured farmaatsiaettevõtted tegid Kongressi lobitööd ainuüksi eelmisel aastal 284 miljoni dollari ulatuses, vastupidiselt naftale ja gaasile, mis on eelmisel aastal teinud Kongressi lobitööd 125 miljoni dollari ulatuses, kui vaadata kogu raha, mida kulutavad ravimifirmad isegi meie uudistekanalitele, kui vaadata fakti, et iga kongressi liikme kohta on kaks farmaatsia lobi, ja isegi kui vaadata kümneid ja isegi sadu miljoneid dollareid, mis on sisse makstud. isegi presidendikampaaniate kassast, miks me oleme nii okei, et kõik sellel teemal toimuvad vestlused on täielikult välja lülitatud?

Ülaltoodud vastus on loomulikult vaktsiinivastaste jutupunktide pastišš, sealhulgas 1986. aasta riikliku lapsevaktsiini vigastuste seadusega volitatud vaktsiinikohtu nimetamine “vaktsiinikaitse kohtuks”; 4 miljardi dollari suuruse väljamaksete tegemine viimase kolme aastakümne jooksul (mis sadadele miljonitele lastele selle aja jooksul antud miljardite vaktsiinidooside kontekstis ei ole tegelikult kuigi suur rahasumma); ja selle postituse teema, tema väide, et 54% Ameerika lastest põeb nüüd kroonilisi haigusi. Ta kasutab isegi tüüpilist vaxivastase näpunäidet, et anda otsesõnu mõista, et krooniliste haiguste levimuse suurenemine on tingitud NCVIA järgsest vaktsiinigraafiku laienemisest, meenutades samal ajal suurt farmaatsia lobitööd. See on JAQing oma parimal moel.

Väide, et enam kui pooled meie lastest on krooniliselt haiged, on variatsioon sellest, mida mulle meeldib nimetada “haigeimaks põlvkonnaks”, mida sageli kasutavad vaksimivastased ja vutimehed, et väita, et nende lemmikloom, olgu selleks vaktsiinid, GMO-d, wifi või mis iganes. , teeb meie lapsed haigeks. Kas nõue talub kontrolli?

Kõige haigem põlvkond?

Enne kui ma arutlen, kas 54%-l meie lastest on üks või mitu kroonilist haigust, on kasulik tähele panna, kust see väide pärineb. Esimest korda, kui kuulsin Williamsonit kuu või kaks tagasi seda valmistamas, tundsin ma seda kohe vaktsiinivastase kõneainena. Kuigi ma ei mäleta, et Williamson oleks seda terminit kunagi kasutanud, on see „haigeima põlvkonna” troopi variatsioon, troop, millele sageli viitab antivaxer Robert F. Kennedy juunior, näiteks kui ta viitas sellele põlvkonnale lastele kui “ajaloo haigeim põlvkond”. Tõepoolest, kuigi termin ei pärine RFK Jr.-lt, on ta minu arvates esimene, kes on selle kokku sulatanud väga konkreetse väitega, et 54%-l lastest on mõni krooniline haigus või muu. Põhimõtteliselt oli esimene väide, mille ma leidsin (ja tunnistan, et ma võisin varasemaid juhtumeid vahele jätta, kuid ma kahtlen selles), RFK Jr. lapse tervisekaitse veebisaidil postituses “Liiga palju haigeid lapsi”. postitati eelmise aasta detsembris koos videoga:

See algab lihtsa avaldusega: “Meie laste tervis on viimastel aastakümnetel dramaatiliselt halvenenud.” Pärast laste seas esinevate terviseprobleemide loetelu lõpetab video: “VISIOON: Maailm, kus pole lapseea kroonilisi tervisehäireid, mis on põhjustatud kahjulikust keskkonnamõjust” ja:

Osalege. Teie abiga ja toel kaitseb Children’s Health Defense meie laste tervist Ameerikas ja kogu maailmas, võitleb teadaolevate ohtudega, mis kahjustavad meie lapsi, võtab vastutajad oma tegude eest vastutavaks ja kehtestab kaitsemeetmed, et vältida nende vigastuste tekkimist. toimub uuesti.

“kokkupuute” tõlge: vaktsiinid.

Igal juhul saate ülaloleval lingil registreeruda e-raamatu “Haigem põlvkond: laste tervisekriisi taga ja miks see peab lõppema” jaoks. Võtsin meeskonna jaoks ühe ja sisestasin e-raamatu lingi saamiseks registreerumiseks e-posti aadressi. Õnneks on see vaid 29 lehekülge. Siiski pakib see oma õhukestele lehtedele palju vaktsiinivastast troopi, sealhulgas võlts väidet “autismiepideemiast”, mis ignoreerib diagnostilise asendamise, diagnostiliste kriteeriumide laiendamise ja intensiivsema sõeluuringu mõju.

Tõsiselt, RFK Jr püüdis tegelikult näidata otsest seost CDC ajakavas olevate vaktsiinide arvu ja krooniliste haiguste vahel. Ma ei ole kindel, et ta isegi kuupäevad õigesti määras, sest uuring, mille kohta ta väitis, et 54% lastest põeb kroonilisi haigusi, oli 2011. aasta uuring, milles kasutati 2007. aasta andmeid.

Tõepoolest, e-raamatus on nii palju petlikku statistikat, et selle lahtipakkimiseks võib kuluda mitu postitust, mistõttu jään praegu arutama Williamsoni papagoi peamist väidet, et 54% meie lastest on krooniliselt haiged. Siiski näitan teile, kust see aruanne pärineb, näidates teile e-raamatu graafiku ekraanipilti. See on kõige ilmselgelt petlik katse ajada korrelatsioon segi põhjusliku seosega, mida olen vaktsiinivastases propagandas näinud.

Tagasi väite juurde, et 54% meie lastest põeb kroonilisi haigusi. Peamine uuring, millele viidati selle arvustuse kinnituseks, on 2011. aasta uuring, mis põhineb 2007. aasta riiklikul laste terviseuuringul. Uuringu eesmärgid olid:

hinnata USA laste terviseprobleemide ja tervishoiu erivajaduste riiklikku ja osariiklikku levimusthinnata tervishoiu kvaliteeti, mis on seotud kindlustuskaitse adekvaatsuse ja järjepidevusega, eriarstiabi, vaimse tervise ja ennetava meditsiini- ja hambaravi kättesaadavuse, arengu sõeluuringuga ning sellega, kas lapsed vastavad arstikodu omamise kriteeriumidele, sealhulgas hoolduse koordineerimise ja perekesksusegahinnata erinevusi laste tervises ja tervishoiu kvaliteedis kindlustusliigi, tervishoiu erivajaduste staatuse, rassi/etnilise kuuluvuse ja/või elukohariigi järgi.

Põhimõtteliselt kasutasid uurijad 2007. aasta NSCH-i, et tuletada riikliku ja osariigi tasandi hinnanguid terviseprobleemide levimuse kohta.

2007. aasta NSCH hõlmas 91 642 last vanuses 0–17 aastat. Võtmegraafik on siin:

On mitmeid asju, mida tuleb tähele panna. Uuring näitas, et üldiselt vastas 19,2% lastest tervishoiu erivajadustega laste kriteeriumidele, mis on määratletud kui lapsed, kellel on või on suurenenud risk krooniliste füüsiliste, arenguliste, käitumuslike või emotsionaalsete seisundite tekkeks. ja kes vajavad ka tervishoiu- ja sellega seotud teenuseid, mis on suuremad kui lapsed üldiselt. See on muidugi üsna lai määratlus ja eeldaks, et see annab suurema hinnangu. Nagu ajakirjas Vaccines Work märgiti, on hinnanguliselt 54% lastest mingisuguseid kroonilisi haigusi põdevad lapsed, kes on rasvunud (millel pole vaktsiinidega mingit pistmist, kuigi mõnikord väidavad vaktsineerijad, et rasvumine on seotud vaktsineerimisega) ja kellel on risk haigestuda. arengupeetus, mis on tõenäoliselt korrelatsioonis sünni üle elanud enneaegsete imikute arvuga ja sünnitust üle elanud narkosõltlastest laste arvuga, mitte vaktsiinidega. (Meil on juba palju uuringuid, mis ei toeta seost arengupeetuse ja vaktsiinide vahel.) Samuti märgiti, et selles uuringus osalenud lapsed sündisid enne, kui konkreetseid vaktsiine raseduse ajal rutiinselt soovitati; nii et ka see ei saa olla tegur.

About Fulldex

Subscribe to Blog via Email

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

Join 1,346 other subscribers

Video Games New York Store Site.

VGNY AD

Shadowkuma’s Hitbox.tv

Hitbox Logo